fbpx
Domov Moja storočná kuchárka

Moja storočná kuchárka

Autorka Jana Štrbková

NAKÚPTE VÝHODNE VIAC KUSOV MOJICH KUCHÁRSKYCH KNÍH, ZÍSKAJTE ZĽAVY A DOPRAVU ZADARMO

Akcia na knihy Medové motúzy
2 knihy: Moja medová kuchárka + Moja storočná kuchárka so zľavou 15 € + DOPRAVA ZADARMO
2 knihy: Moja storočná kuchárka so zľavou 15 € + DOPRAVA ZADARMO
2 knihy: Moja medová kuchárka so zľavou 15 € + DOPRAVA ZADARMO

AKCIE PLATIA EŠTE​

Moja storočná kuchárka
Som Jana Štrbková a toto je moja druhá veľká kuchárska kniha

Moja storočná kuchárka

"Objavte moju druhú, chutnú,krásnu kuchárku. Prezradím vám v nej v najslávnejšie recepty, ktoré sa u nás varili a piekli už pred storočím. Čaká na vás až 280 strán plnochutných receptov na klasické koláče, torty a zákusky od našich starých mám, no aj svetoznámych šéfcukrárov a šéfkuchárov. Úžasné dezerty plné krému, ovocia, kvalitných a jednoduchých surovín, no najmä poctivého remesla a lásky. Exkluzívny obsah tvoria storočné recepty na naše najchutnejšie rodinné poklady. Čakajú na vás oprášené a dokonalé jedlá od slovenskej spisovateľky Terézie Vansovej, no aj exkluzívna meštianska kuchyňa, ktorá je neodolateľná aj po viac ako storočí."

20 najlepších tort

Najslávnejšie torty slovenskej, francúzskej aj rakúskej kuchyne, ktoré milujeme viac ako storočie. Aj TOP kúsky slávnych šéfcukrárov.

70 TOP koláčov

Na rodinných oslavách najradšej maškrtíme krémeše, venčeky, čokoládové torty, nadýchané ovocné koláče... Recepty na ne nájdete na stránkach knihy.

58 skvelých obedov

Výnimočné sviatočné jedlá, ktoré zbožňujeme od detstva, ale aj rýchle obedy si so mnou pripravíte podľa odskúšaných receptov. Každý funguje dokonale.

23 výborných polievok

Poctivý slepačí vývar pre dušu, najlepšia hovädzia polievka na svete, výnimočný boršč či kyslá fazuľová polievka. V knihe na vás čakajú len samé výnimočné recepty.

Moja storočná kuchárka
Nová kniha: Moja storočná kuchárka, to je:

280 strán, 120 receptov a príbehov, ktoré milujeme

A čo si spolu s knihou Moja storočná kuchárka upečiete? Famózne torty: Dobošovu, Sacherovu, Malakov, Fraisier... A mnoho iných neodolateľných dezertov.
Podľa knihy Moja storočná kuchárka si uvaríte: najlepšie domáce paštéty, polievky, mäská, slané aj sladké obedy, na ktoré sa vám budú zbiehať slinky. A ešte si aj premeníte na sirupy vašu bylinkovú úrodu."
Knihu Moja storočná kuchárka kúpite na mojej stránke za skvelú cenu. Kúpte si ju hneď za skvelú cenu. DOPRAVA JE ZADARMO + dostanete krásny darček.

Jana Štrbková: Moja storočná kuchárka
Do svojich kníh zaraďujem len odskúšané a osvedčené recepty. A ešte sú aj milované, pretože ich varím a pečiem vždy pre radosť  niekoho z blízkych. Storočné recepty prinášajú labužníkom šťastie tak dlho, že sa ich oplatilo spísať a odfotiť pekne vedľa seba. A je to úžasný poklad. V mojej knižke si ich najprv poriadne vychutnáte očami, spomienkami a verím, že sa čoskoro pustíte aj do ich prípravy.
Veľmi sa na to teším.
Vaša Jana, Medové motúzy

MOJA STOROČNÁ KUCHÁRKA JE V PREDAJI LEN NA MOJEJ WEBOVEJ STRÁNKE

280 strán najlepších osvedčených receptov

Jana Štrbková: Moja medová kuchárka

"Objavte moju najlepšiu, chutnú, prekrásnu kuchársku knihu, v ktorej vám prezradím najobľúbenejšie medové recepty. Kuchárska kniha vhodná aj pre začiatočníčky. Naučím vás piecť ten najlepší medový krémeš na svete, aj výborné tradičné medovníky a perníky, a navyše i najslávnejšie dezerty slovenskej a francúzskej cukrárne. Je to kompletná, veľká kuchárska kniha so skvelými, overenými receptami na raňajky, chrumkavé pečivo, labužnícke obedy aj úžasnú grilovačku.
Exkluzívny obsah tvoria tradičné recepty na najobľúbenejšie medové dezerty od mojej pratety, ktoré sú jednoduché a chutia úžasne."
Knihu Moja medová kuchárka na Slovensku kúpite na mojej stránke za skvelú cenu. Knihy posielam každý pracovný deň aj s darčekom zo včelieho vosku.

VA-146072466-1