fbpx
Domov MOJA ČOKOLÁDOVÁ KUCHÁRKA

MOJA ČOKOLÁDOVÁ KUCHÁRKA

Autorka Jana Štrbková

Horúca novinka v predpredaji od 14.5.2024, 216 strán receptov, tipov, videí. Dátum vydania je 20. jún 2024.

Som Jana Štrbková, spisovateľka o jedle a predstavujem vám svoju tretiu, najsladšiu kuchársku knihu MOJA ČOKOLÁDOVÁ KUCHÁRKA. Čaká na vás 200 receptov, tipov, príbehov a videí, v ktorých hrá hlavnú úlohu čokoláda. Konečne v jednej knihe všetky čokoládové dezerty, ktoré tak ľúbime, pretože nám ich pripravovali naše babičky, snívame o nich pretože sú hviezdami svetových cukrární a chceme si ich pripraviť doma, pretože sú v trende. Ponúkam vám tri toky svojej tvorivej práce plnej pečenia, ochutnávania, fotenia aj nakrúcania videí. A môžem vám povedať, že mať toľko čokoládových milovaných pokladov na jednom mieste je pre mňa veľký skvost.
Rada sa oň s vami podelím.

Dátum vydania je 20. júna 2024 a do konca mesiaca jún je u vás doma úplne nová, voňavá, priamo z tlačiarne.

NAKÚPTE VÝHODNE VIAC KUSOV MOJEJ NOVEJ KUCHÁRSKEJ KNIHY V PREDPREDAJI, ZÍSKAJTE ZĽAVY A DOPRAVU ZADARMO

1 ks kniha: Moja čokoládová kuchárka so zľavou 6 € + DOPRAVA ZADARMO

2 ks knihy: Moja čokoládová kuchárka so zľavou 14 € + DOPRAVA ZADARMO

3 ks knihy: Moja čokoládová kuchárka so zľavou 24 € + DOPRAVA ZADARMO

Som Jana Štrbková a toto je moja tretia veľká kuchárska kniha s foktami aj videami:

MOJA ČOKOLÁDOVÁ KUCHÁRKA

„Objavte moju tretiu najsladšiu kuchársku knihu, ktorej kraľuje čokoláda. Prezradím vám v nej najslávnejšie svetové čokoládové dezerty, ale aj najobľúbenejšie zákusky slovenskej cukrárne, bohaté koláče od babičky aj trendové kúsky, s ktorými zažiarite na každej oslave. Pripravte sa na pralinky, rezy, torty, zákusky, poháre, záviny sj cukrárske skvosty. To všetko na krásnych fotografiách, v zrozumiteľne napísaných receptoch a podrobných videách. Teraz v predpredaji v super AKCII.“

Podľa knižky si pripravíte perfektné čokoládové dezerty, ktoré sa vám podľa môjho postupu aj videí podaria:

20 výborných tort

Najslávnejšie torty svetovej aj slovenskej cukrárne, trendové kúsky aj majstrovské diela vhodné na malé aj veľké oslavy, v každom kúsku hrá hlavnú úlohu čokoládový korpus, plnka alebo výzdoba.

43 rolád a zákuskov

Rolády, rezy aj výborné zákusky so všetkými druhmi čokolády horkou, mliečnou, bielou aj ružovou – ruby. Každá čokoláda má svoju kapitolu, aby ste vedeli, kde hľadať čertovské dezerty s hrokou aj tie anjelske s bielou čokoládu.

22 trendových dezertov

V mojej novej knihe na vás čakajú krehké pusinky, nadýchané pavlovky, kokosky, brownies z bielej aj horkej čokolády, tiramisu, trubičky, cookies, cake pops, fondue, pralinky, tartletky, profiterolky a ďalšie trendy kúsky.

21 tipov na sladké raňajky, desiaty aj obedy

Čo poviete na kynuté záviny, pečené aj parené buchty, palacinky, mafiny, ale aj perfektné sladké nákypy, či bábovky, tvarohové aj pudingové poháre, to všetko si pripravíte podľa mojej novej kuchárskej knihy.

A čo všetko si pripravíte a upečiete podľa mojej novej kuchárskej knihy Moja čokoládová kuchárka:

216 strán, 200 receptov, príbehov a videí, v ktorých hrá hlavnú úlohu čokoláda

Predstavím vám moje čokoládové sny stelesnené v horúcej trojakej čokoláde, čokoládovej pene, suflé, domácej čokoláde, zamatovej roláde, miniveterníčkoch aj medových krémešoch. Hity slovenskej cukrárne zastupujú špice, kokosky, indiánky, doboška, kávové zrná a mnohé ďalšie. Zo sveta prinášam perfektné brownies, taliansku tortu caprese, božku pavlovku, triffle, profiteroles, churros a ďalšie. Pripravíte si spolu so mnou aj hviezdne torty, detské čokoládové hity a naučíte sa pripravovať čokoládovú polevu, temperovať čokoládu a pripraviť z nej krásne čokoládové ozdoby.


„Do svojich kníh zaraďujem len recepty, ktoré som vyskúšala nielen ja, ale aj moja rodina a priatelia. Za každým receptom je kus mojej práce, ktorej výsledkom je nielen spoľahlivá receptúra, ale aj pôsobivá fotka a pri mnohých dobrotách aj inštruktážne video, pri ktorom sa mi môžete počas mojej práce doslova pozerať na prsty. Dvadsať rokov pečenia, varenia, písania časopisov o jedle, produkovania food fotografií a videí teraz ponúkam vo svojej najnovšej najkrajšej, pre mňa unikátnej knihe. Verím, že urobí radosť aj vám.“

Vaša Jana


Objavte aj moje ďalšie dve úspešné kuchárske knihy:

MOJA MEDOVÁ KUCHÁRKA

Moja medová kuchárka, to je kopletná kuchárska kniha, ktorá na 280 stranách ponúka najlepšie medové recepty. Upečiete si podľa nej úžasné medovníky, perníky, medové koláče a torty.

Jana Štrbková: Moja medová kuchárka kniha foodblogu Medové motúzy
Jana Štrbková: Moja medová kuchárka kniha foodblogu Medové motúzy

„Prinášam aj jednoduché a rýchle recepty na obľúbené raňajky, polievky, teplé obedy, nápoje a perfektnú letnú grilovačku. A to nie je všetko, pokladom je vynikajúca medová roláda, ktorej receptúra má vyše 100 rokov. Skvostom sú aj medové krémeše, medové rezy, slávnostné medové torty, mäkučké a lahodné perníčky.  Všetky recepty som doma upiekla aj uvarila a chutili mojej rodine, priateľom aj kolegom. Naživo som ich pripravovala dokonca niekoľkokrát aj v televíznom štúdiu Telerána v TV Markíza, kde si na nich pochutili moderátori aj televízny štáb. A teraz si recepty z mojej knihy vychutnáte doma vy. Na sklade mám posledné desiatky kusov, tak sa poponáhľajte a objednávajte.“

Jana Štrbková, autorka knihy

MOJA STOROČNÁ KUCHÁRKA

Som Jana Štrbková, spisovateľka o jedle a toto je moja druhá veľká kuchárska kniha Moja storočná kuchárka. Objavte moju druhú, chutnú,krásnu kuchárku. Prezradím vám v nej v najslávnejšie recepty, ktoré sa u nás varili a piekli už pred storočím. 

Moja storočná kuchárka
Nová kniha autorky Jany Štrbkovej: Moja storočná kuchárka

„Čaká na vás až 280 strán plnochutných receptov na klasické koláče, torty a zákusky od našich starých mám, no aj svetoznámych šéfcukrárov a šéfkuchárov. Úžasné dezerty plné krému, ovocia, kvalitných a jednoduchých surovín, no najmä poctivého remesla a lásky. 

Exkluzívny obsah tvoria storočné recepty na naše najchutnejšie rodinné poklady. Čakajú na vás oprášené a dokonalé jedlá od slovenskej spisovateľky Terézie Vansovej, no aj exkluzívna meštianska kuchyňa, ktorá je neodolateľná aj po viac ako storočí.“

Jana Štrbková, autorka kuchárskych kníh

VA-146072466-1