fbpx
Domov Moja medová kuchárka

Moja medová kuchárka

Autorka Jana Štrbková

Moja medová kuchárka

Vianočná akcia na knihy

Som Jana Štrbková, spisovateľka o jedle a toto je Moja medová kuchárka, ktorá na 280 stranách prináša 100 mojich najmilovanejších receptov s medom. Každý recept som pripravila, odfotila, k tomu som napísala množstvo tipov, aby vždy všetko vydarilo ale aj vtipné aj nostalgické príbehy. Kniha už urobila radosť tisíckam milovníkov domáceho varenia a pečenia. Pridajte sa k nim. Teraz vypredávam posledné kusy.

Moja medová kuchárka
Jana Štrbková: Moja medová kuchárka
280 strán najlepších osvedčených receptov

Jana Štrbková: Moja medová kuchárka

"Objavte moju najlepšiu, chutnú a praktickú kuchársku knihu, v ktorej vám prezradím zdravé, rýchle a jednoduché medové recepty. Kuchárska kniha vhodná aj pre začiatočníčky. Naučím vás piecť najlepší medový krémeš, aj výborné tradičné medovníky a perníky, a navyše i najslávnejšie dezerty slovenskej a francúzskej cukrárne. Je to kompletná, veľká kuchárska kniha so skvelými, overenými receptami na raňajky, chrumkavé pečivo, labužnícke obedy aj úžasnú grilovačku.
Exkluzívny obsah tvoria tradičné recepty na najobľúbenejšie medové dezerty od mojej pratety, ktoré sú jednoduché a chutia úžasne."
Kúpite len na mojej stránke.

1 knižka Moja medová kuchárka 25 € + DOPRAVA ZADARMO
2 knihy: Moja medová kuchárka + Moja storočná kuchárka zľava 15€+ DOPRAVA ZADARMO
2 knižky Moja medová kuchárka zľava 15€ + DOPRAVA ZADARMO
3 knižky Moja medová kuchárka ZľAVA 20 € + DOPRAVA ZADARMO
Moja medová kuchárka

Tipy na jednoduché pečenie

V najlepšej kuchárskej knihe aj pre začiatočníčky objavíte skvelé tipy, ako si z jedného medového cesta doma upečiete niekoľko skvelých domácich sladkostí.
Pripravíte si spolu so mnou rýchle medové keksíky, cake pops, medový krémeš či rezy. Dokonalé je cesto na medovú roládu, z ktorej podľa mojej knižky vyčarujete až 5 megachutných dezertov.
Naučím vás, ako si jednoducho vyrobíte krásne torty, ale aj sladkosti, ktoré si u vás doma všetci zamilujú.
So mnou uvaríte aj jednoduché a zdravé raňajky, obedy a večere. Áno, to všetko sa zmestilo do mojej kuchárky, veď má až 280 strán.

65 TOP koláčov

Objavte moje najlepšie recepty na šťavnaté koláče, trendové dezerty a úžasné keksíky, ktoré si doma zamilujete. A zoberiete aj na desiatu či na prechádzku v prírode.

15 lahodných tort

S mojimi tortami sa stanete hviezdou každej oslavy. Čakajú na vás medové kúsky s karamelovou plnkou aj ovocné s nadýchanými krémami.

50 zdravých dobrôt

Upečiete a uvaríte si so mnou skvelé dezerty a jedlá, ktoré potešia vaše chuťové poháriky a nezaťažia žalúdok. Z jednoduchých surovín a za pár minút.

49 tipov na obedy

Ľahučké šaláty, sezónne polievky, sladké jedlá ale aj perfektné girolovacie špeciality. To všetko si spolu so mnou pripravíte rýchlo a chutne.

INTERAKTÍVNA KNIHA S VIDEORECEPTAMI

Moja medová kuchárka

Varíte a pečiete aj podľa videoreceptov

V knihe Moja medová kuchárka nájdete aj videorecepty.
Pri recepte v knihe stačí nascanovať smartfónom QR kód a hneď môžete variť a piecť aj podľa videoreceptu z môjho youtubu Medové motúzy. Môžete si tak byť 100 % istí, že sa vám môj recept vydarí a vy doma zahviezdite.

POZRITE SI VIDEO O MOJEJ KNIHE

Moja medová kuchárka, kuchárska kniha foodblogu Medové motúzy
Moja medová kuchárka

"V tejto knihe je naakumulovanej veľa lásky a šťastia. Preto viem, že vám bude pri pečení a varení z nej blažene."

Jana Štrbková, autorka foodblogu Medové motúzy a knihy Moja medová kuchárka

Som Jana Štrbková a toto je moja druhá veľká kuchárska kniha

Moja storočná kuchárka

"Objavte moju druhú, chutnú, nádhernú kuchárku. Aj začiatočníčky naučím pripravovať osvedčené a tradičné recepty, ktoré sa u nás varili a piekli už pred storočím. Čaká na vás až 280 strán plnochutných receptov na klasické koláče, torty a zákusky od našich starých mám, no aj svetoznámych šéfcukrárov a šéfkuchárov. Úžasné dezerty, plné krému, ovocia, kvalitných a jednoduchých surovín, no najmä poctivého remesla a lásky. Exkluzívny obsah tvoria storočné recepty na naše najchutnejšie rodinné poklady. Čakajú na vás aj oprášené a dokonalé jedlá od slovenskej spisovateľky Terézie Vansovej."

OBJAVTE KRÁSNY VÝHODNÝ BALÍČEK 2 KS KNÍH MOJA MEDOVÁ KUCHÁRKA A MOJA STOROČNÁ KUCHÁRKA SO ZĽAVOU 15 € + DOPRAVA ZADARMO

2 knihy: Moja medová kuchárka a Moja storočná kuchárka so zľavou 15 € + doprava zadarmo
VA-146072466-1