fbpx
Domov Moja medová kuchárka

Moja medová kuchárka

Autorka Jana Štrbková

Moja medová kuchárka

Jarná akcia na knihy len do 30.4. 2024 a vypredania zásob.

Som Jana Štrbková, spisovateľka o jedle a toto je Moja medová kuchárka, ktorá na 280 stranách prináša 100 mojich najmilovanejších receptov s medom. Každý recept som pripravila, odfotila, k tomu som napísala množstvo tipov, aby vždy všetko vydarilo ale aj vtipné aj nostalgické príbehy. Kniha už urobila radosť tisíckam milovníkov domáceho varenia a pečenia. Pridajte sa k nim. Teraz vypredávam posledné kusy. Akciová cena knihy vo v jarnej akcii je 25 € a dopravu máte ZADARMO.

„Moja medová kuchárka, to je kopletná kuchárska kniha, ktorá na 280 stranách ponúka najlepšie medové recepty. Upečiete si podľa nej úžasné medovníky, perníky, medové koláče a torty. 

Prinášam aj jednoduché a rýchle recepty na obľúbené raňajky, polievky, teplé obedy, nápoje a perfektnú letnú grilovačku. A to nie je všetko, pokladom je vynikajúca medová roláda, ktorej receptúra má vyše 100 rokov. Skvostom sú aj medové krémeše, medové rezy, slávnostné medové torty, mäkučké a lahodné perníčky. 

Všetky recepty som doma upiekla aj uvarila a chutili mojej rodine, priateľom aj kolegom. Naživo som ich pripravovala dokonca niekoľkokrát aj v televíznom štúdiu Telerána v TV Markíza, kde si na nich pochutili moderátori aj televízny štáb. A teraz si recepty z mojej knihy vychutnáte doma vy. Na sklade mám posledné desiatky kusov, tak sa poponáhľajte a objednávajte.“

Jana Štrbková, autorka knihy

Moja medová kuchárka v televíziách
1 knižka Moja medová kuchárka 25 € + DOPRAVA ZADARMO
2 knižky Moja medová kuchárka zľava 15€ + DOPRAVA ZADARMO
3 knižky Moja medová kuchárka ZľAVA 20 € + DOPRAVA ZADARMO
2 knihy: Moja medová kuchárka + Moja storočná kuchárka zľava 15€+ DOPRAVA ZADARMO

POZRITE SI VIDEO O MOJEJ KNIHE

OBJAVTE KRÁSNY VÝHODNÝ BALÍČEK 2 KS KNÍH MOJA MEDOVÁ KUCHÁRKA A MOJA STOROČNÁ KUCHÁRKA SO ZĽAVOU 15 € + DOPRAVA ZADARMO

2 knihy: Moja medová kuchárka a Moja storočná kuchárka so zľavou 15 € + doprava zadarmo
VA-146072466-1