fbpx
Domov Moja medová kuchárka

Moja medová kuchárka

Autorka Jana Štrbková
280 strán najlepších osvedčených receptov

Jana Štrbková: Moja medová kuchárka

"Objavte moju najlepšiu, chutnú, prekrásnu kuchársku knihu, v ktorej vám prezradím najobľúbenejšie medové recepty. Kuchárska kniha vhodná aj pre začiatočníčky. Naučím vás piecť ten najlepší medový krémeš na svete, aj výborné tradičné medovníky a perníky, a navyše i najslávnejšie dezerty slovenskej a francúzskej cukrárne. Je to kompletná, veľká kuchárska kniha so skvelými, overenými receptami na raňajky, chrumkavé pečivo, labužnícke obedy aj úžasnú grilovačku.
Exkluzívny obsah tvoria tradičné recepty na najobľúbenejšie medové dezerty od mojej pratety, ktoré sú jednoduché a chutia úžasne."
Knihu Moja medová kuchárka na Slovensku kúpite na mojej stránke za skvelú cenu. Knihy posielam každý pracovný deň aj s darčekom zo včelieho vosku.

Jana Štrbková: Moja medová kuchárka
1 knižka Moja medová kuchárka
Jana Štrbková: Moja medová kuchárka
2 knižky Moja medová kuchárka
Jana Štrbková: Moja medová kuchárka
3 knižky Moja medová kuchárka
Jana Štrbková: Moja medová kuchárka +ľanový set zástera a utierka
3 knihy Moja medová kuchárka + modrá zástera a utierka
Moja úspešná kuchárska kniha

Tipy na jednoduché pečenie

V najlepšej kuchárskej knihe aj pre začiatočníčky objavíte skvelé tipy, ako si z jedného medového cesta doma upečiete niekoľko skvelých domácich sladkostí.
Pripravíte si spolu so mnou rýchle medové keksíky, cake pops, medový krémeš či rezy. Dokonalé je cesto na medovú roládu, z ktorej podľa mojej knižky vyčarujete až 5 megachutných dezertov.
Naučím vás, ako si jednoducho vyrobíte krásne torty, ale aj sladkosti, ktoré si u vás doma všetci zamilujú.
So mnou uvaríte aj jednoduché a zdravé raňajky, obedy a večere. Áno, to všetko sa zmestilo do mojej kuchárky, veď má až 280 strán.

65 TOP koláčov

Objavte moje najlepšie recepty na šťavnaté koláče, trendové dezerty a úžasné keksíky, ktoré si doma zamilujete. A zoberiete aj na desiatu či na prechádzku v prírode.

15 lahodných tort

S mojimi tortami sa stanete hviezdou každej oslavy. Čakajú na vás medové kúsky s karamelovou plnkou aj ovocné s nadýchanými krémami.

50 zdravých dobrôt

Upečiete a uvaríte si so mnou skvelé dezerty a jedlá, ktoré potešia vaše chuťové poháriky a nezaťažia žalúdok. Z jednoduchých surovín a za pár minút.

49 tipov na obedy

Ľahučké šaláty, sezónne polievky, sladké jedlá ale aj perfektné girolovacie špeciality. To všetko si spolu so mnou pripravíte rýchlo a chutne.

INTERAKTÍVNA KNIHA S VIDEORECEPTAMI

Moja medová kuchárka

Varíte a pečiete aj podľa videoreceptov

V knihe Moja medová kuchárka nájdete aj videorecepty.
Pri recepte v knihe stačí nascanovať smartfónom QR kód a hneď môžete variť a piecť aj podľa videoreceptu z môjho youtubu Medové motúzy. Môžete si tak byť 100 % istí, že sa vám môj recept vydarí a vy doma zahviezdite.

Moja medová kuchárka, kuchárska kniha foodblogu Medové motúzy
Moja medová kuchárka

"V tejto knihe je naakumulovanej veľa lásky a šťastia. Preto viem, že vám bude pri pečení a varení z nej blažene."

Jana Štrbková, autorka foodblogu Medové motúzy a knihy Moja medová kuchárka

KÚPTE SI AJ MOJU NOVÚ KNIHU MOJA STOROČNÁ KUCHÁRKA ZA AKCIOVÚ CENU

Som Jana Štrbková a toto je moja druhá veľká kuchárska kniha

Moja storočná kuchárka

"Objavte moju druhú, chutnú, nádhernú kuchárku. Aj začiatočníčky naučím pripravovať osvedčené a tradičné recepty, ktoré sa u nás varili a piekli už pred storočím. Čaká na vás až 280 strán plnochutných receptov na klasické koláče, torty a zákusky od našich starých mám, no aj svetoznámych šéfcukrárov a šéfkuchárov. Úžasné dezerty, plné krému, ovocia, kvalitných a jednoduchých surovín, no najmä poctivého remesla a lásky. Exkluzívny obsah tvoria storočné recepty na naše najchutnejšie rodinné poklady. Čakajú na vás aj oprášené a dokonalé jedlá od slovenskej spisovateľky Terézie Vansovej."

VA-146072466-1