fbpx
Domov Foodphoto Foodprodukcia na mieru klienta

Foodprodukcia na mieru klienta

Farebná torta s krémom

Sme tvorcami výnimočných receptov, foodstylingov a aj fotografií a videí jedla. Máte produkt, ktorý je vhodný na pečenie či varenie? Povedzte nám o ňom a my vám vytvoríme vynikajúci recept na mieru, ktorý budú vaši zákazníci milovať. Upečený či uvarený recept navyše na vysokej úrovni nastajlujeme a odfotíme. Sme špecialisti na youtube marketing a tak pre vás na mieru vieme vytvoriť aj krásne foodvideo.

Naše recepty vieme vytvárať presne na mieru klienta. Rukami nám prešlo tisíce receptov, na fotenie sme ich pripravili stovky…. Máme už na krásne a chutné jedlo skrátka grif. Navyše sme profesionálne novinárky, preto vieme o vašich produktoch pútavo písať.

 

 

Naše 3 krémové recepty na mieru s produktom Zlatý klas Originál Dr. Oetker. Zostavenie, príprava receptu, foodstyling a dekorstyling by Medové motúzy. 

 

Naše 3 nahé torty s receptami na mieru s produktom Zlatý klas Originál Dr. Oetker a Zlatý klas bez varenia Dr. Oetker. Zostavenie, príprava receptu, foodstyling a dekorstyling by Medové motúzy. 

Postupový recept na mieru produktom Korunný cukor kryštál a Korunný cukor púdrový. Zostavenie, príprava receptu, foodstyling a dekorstyling by Jana Štrbková.

Diétne recepty pre krabičkovú diétu e-diéta. Zostavenie, príprava receptu, foodstyling a dekorstyling by Jana Štrbková.

Kreatívne použijeme vaše produkty, vytvoríme vynikajúce fotografie a kvalitné články. Naši sociálni manažéri o nich dajú vedieť na sociálnych sieťach a naši online marketéri ich dostanú k čo najväčšiemu publiku vašich klientov.

POTRBUJETE RECEPTY NA MIERU, ICH FOODSTYLING, DEKORSTYLING A FOTO AELBO ČLÁNKY O VAŠICH PRODUKTOCH? KONTAKTUJTE NÁS:

     

    VA-146072466-1