fbpx
Domov Recepty Pečiem 7.3.24 naživo v Teleráne: Obľúbené jablkové dezerty

Pečiem 7.3.24 naživo v Teleráne: Obľúbené jablkové dezerty

Autorka Jana Štrbková
Najlepšia pudingová jablková torta

Moji milí, opäť budem mať príležitosoť piecť naživo v Teleráne na Markíze svoje obľúbené sladkosti, tentokrát to budú výborné jablkové dezerty, ktoré mám najradšej.

recept na jablkové ružičky

Dezert ako od cukrárky: Jablkové ružičky

Stačí plech na mafiny, domáce krehké cesto, jabĺčka, trocha trpezlivosti a máte perfektné jablkové ružičky ako od cukrárky. Plním ich osviežujúcim krémom s mascarpone a sú fakt výborné vyskúšajte.


jemný jablkový koláč recept

Jemný jablkový koláč alias koláč lenivej ženy

Mala som doma jablká a hľadala som sladkosť, ktorú by som mohla upiecť s týmto šťavnatým ovocím. Najskôr mi padol do oka len názov: koláč lenivej ženy. Hovorila som si, že to bude iste jednoduchý dezert pre tie z nás, ktoré nemajú času nazvyš, ale chcú doma svojim blízkym niečo dobré upiecť. A tak som sa dala do prípravy, bola skutočne veľmi jednoduchá a šťavnytý koláčik posypaný strúhaným ovocím a ozdobený jahodami chutil veľmi sviežo. vyskúšajte ho upiecť spolu so mnou.


Nakoniec posypeme pudingovú tortu škoricou

Taká dokonalá: Pudingová jablková torta

Nepečená pudingová jablková torta je veľmi chutná, šťavnatá a jednoduchá na prípravu. Mám ju rada od detstva. Najlepšia je vychladneá s poriadnzm kopčekom šľahačky a posypaná mletou škoricou. Mňam.


jablkové muffiny s jogurtom

Skvelý tip na školácku desiatu:
Jablkové muffiny s jogurtom

Ak máte doma tak ako ja školáka a radi mu pripravujete domáce desiaty, toto je skvelý tip. Sú to jablkové muffiny s jogurtom a skakaom. Chutia výborne aj na raňajky, napríklad s kakaom.

Ešte si prečítajte

Zanechať komentár

* Použitím tohto formulára súhlasíte s uložením a spracovaním vašich údajov na tejto webovej stránke.

VA-146072466-1