fbpx
Domov Nočný blog Blog o hlivovom paprikáši alebo medicínka na tanieri

Blog o hlivovom paprikáši alebo medicínka na tanieri

Autorka Jana Štrbková
Príprava hlivový paprikáš

Hubárčenie prospieva telu aj duši 🙂 Veľmi sa teším, že keď dopíšem tento blog a napečieme korpusy na moju meninovú tortu, opäť vybehnem do lesa, s nádhernou vôňou a klímou, ktorá lieči telo aj dušu. Ak ste skutočne vášniví hubári, máte oproti mne ešte iednu výhodu. Určite viete, kde rastie poklad našich lesov, hliva ustricová. Dajte mi vedieť a ja vám na oplátku prezradím môj vynikajúci recept na neodolateľný hlivový paprikáš s domácimi haluškami. 

PREČO OBJAVIŤ HLIVU V KUCHYNI

Konečne objavujem prírodnú lekárničku, ktorú v sebe skrýva hliva ustricová. Je vynikajúca na únavu, posilňuje telo v boji proti sezónnym ochoreniam, pomáha pri úprave metabolizmu cukrov a tukov. Je unikátnym životabudičom pre svaly a kĺby.
JANA ŠTRBKOVÁ
Príprava receptu, foodstyling, foto: Jana Štrbková

A to som ešte zďaleka nevymenovala všetky benefity, ktoré nám pochutnávanie si na nej prináša 🙂 Jenoducho je to teraz právom veľmi, veľmi módna huba 🙂 A tak predpokladám, že by sa mohol stať módnym aj tento môj hlivový paprikáš…

Foto: Jana Štrbková

A tak ho pre vás ešte pekne odfotím, zredigujem svoj vylepšený recept a hneď vám ho aj pridám ako skvostnú delikatesu na obed či večeru.

najlepší hlivový paprikáš
Príprava receptu, foodstyling, foto: Jana Štrbková

Obkavte aj ďalšie moje hubové recepty:

Ešte si prečítajte

Zanechať komentár

* Použitím tohto formulára súhlasíte s uložením a spracovaním vašich údajov na tejto webovej stránke.

VA-146072466-1