fbpx
Domov Nočný blog Blog o začiatku môjho portálu Medové motúzy.sk

Blog o začiatku môjho portálu Medové motúzy.sk

Autorka Jana Štrbková
Šéfredaktorka portálu Medové motúzy, Jana Štrbková

Po uhm rokoch mi opäť povedal, ty máš taký krásny hlas, robíš v rádiu? Nie, v ženských časopi…. soch. Zakoktala som, pretože sa mi v mysli zrodila neodbytná istota. Budem písať blogy. Nočné blogy.

Ako každá mama, manželka, manažérka, dobrovoľná darkyňa krvi, nádejná záhradkárka, terapeutka náturistka, začínajúca športovkyňa, a je toho ešte veeeeeeeľa, ktorá má čas LEN v noci. Lebo je ticho, nikto nič nechce. Vtedy sa môžem započúvať do hlasu mojich neodbytných myšlienok, ktoré nástojčivo chcú, aby som sa s vami podelila so svojou vášňou. Lebo mi prináša šťastie.

Môj portál je úžasný, vďaka nemu sa s vami môžem deliť o to, čo mi prináša šťastie.
Môj portál je úžasný, vďaka nemu sa s vami môžem deliť o svoju vášeň, ktorá mi prináša šťastie.

A čo je na svete dôležitejšie, ako veeeeeľa šťastných ľudí? Nemusíte sa teda odsťahovať do Bhutánu (to iste viete, že tam nemajú HDP ale HDŠ – hrubé domáce šťastie a sú v tom najlepší na svete), stačí čítať môj blog. Nočný blog o jedle. Blog, ktorý žalúdok nezaťaží, len pozdvihne. Lebo sa bude napĺňať receptami, ktoré ma naučili tie najlepšie gazdinky. Gazdinky, ku ktorým si ľudia chodia po pečené, varené, nakladané, zavárané a marinované šťastie. So mnou to šťastie jednoducho zjete. A hotovo .

Jana Štrbková
Lepníke pani Evy a dielko maliarky Anky Zvarových.

Takže, ak neviete, ako vytvárať slimáčiky pri príprave staroslovanských lepníkov, ktoré som sa učila od pani Evy a ktorých recept som vám už pre nedočkavú Sašku a Bibi prezradila, čítajte opäť zajtra nadránom. Zverejním fotopostup. Jeho súčasťou bude aj tvorba mojej priateľky Anny, maliarky naivných obrazov zo starého sveta. Sveta, kde ženy pre potešenie stále tvoria krásno.

Ešte si prečítajte

Zanechať komentár

* Použitím tohto formulára súhlasíte s uložením a spracovaním vašich údajov na tejto webovej stránke.

VA-146072466-1